Zegarmistrz Warszawa - wyślij zegarek do naprawy Kurierem!

Usługi zegarmistrzowskie Ochota (blisko Wola i Mokotów) - zegarmistrz Warszawa

Jako dyplomowany zegarmistrz z wieloletnim doświadczeniem swoim Klientom oferuję profesjonalne usługi takie jak:

Naprawa zegarków Ochota (lub wysyłkowo)
Naprawiam zegarki różnych rodzajów i marek. Do naprawy przyjmuję nie tylko zegarki z Warszawy ale również z całej polski jeśli zajdzie taka potrzeba. Masz problem z zegarkiem? Skontaktuj się ze mną! Powierzając mi swój zegarek możesz być pewien, że zostanie on naprawiony zgodnie z zegarmistrzowską sztuką. Szybka naprawa zegarka - także naprawa zegarków z wysyłką / przesyłką (naprawa zegarków z kurierem).

Wymiana pasków i bransolet
Paski i bransolety oprócz funkcji praktycznej pełnią również funkcję ozdobną. W ofercie posiadam wiele różnego rodzaju pasków i bransolet - każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. W razie potrzeby istnieje możliwość zamówienia konkretnego paska jak i udzielenia pomocy przy dopasowaniu paska lub bransolety do zegarka.

Wymiana baterii w zegarkach
Najczęściej realizowaną czynnością serwisową w przypadku zegarków jest wymiana baterii. Samodzielna wymiana baterii w zegarku może skutkować uszkodzeniem mechanizmu zegarka, a nieumiejętne próby otwarcia mogą doprowadzić do zniszczenia koperty. W przypadku niektórych zegarków zalecane jest użycie specjalistycznych narzędzi zegarmistrzowskich. Nie ryzykuj - wymień baterię u nas!

Wymiana szkiełek w zegarkach
Zniszczone i porysowane szkiełka zegarków denerwują i irytują. W ofercie posiadam szkiełka mineralne szafirowe, istnieje również możliwość dorobienia nietypowych szkiełek fasonowych.

Sprzedaż zegarków
Prowadzę sprzedaż zegarków naręcznych, budzików, zegarów ściennych oraz biżuterii różnego rodzaju.